Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


        

Holčička

 

Materiál: Dřevěný výřezy sada 

Návod k dozdobení:

1. VÝŘEZ

Nejprve výřez vybarvěte pomocí vodových, temperových, akrylových barev nebo pastelek. Není vhodné použít k vymalování fixy. Barvy necháme zaschnout.

2. VOSKOVANÁ ŠŇŮRA
Voskovanou šňůru roztřihněte na 3 části (3x10 cm).

3. VLASY

Poskládejte vlnu podle požadované délky vlasů. Vlnu položte nejprve na temeno hlavy a upevněte pomocí jedné voskované šňůrky. Poté upevněte zbytek vlásků po stranách hlavy zbylými voskovanými šňůrkami. Culíky ozdobte mašlemi (odstraňte ochrannou folii ze samolepících koleček na mašli).

4. RUCE A NOHY

Chlupatý drátek protáhněte dírami na rameni směrem zezadu dopředu, vytvarujte do požadovaného tvaru, zastrčte drátek do vyříznutých kapes na výřezu. U nožiček protáhněte chlupatý drátek dírkami také ve směru zezadu dopředu. Vytvarujte do tvaru chodidel zahnutím.

 

Výřez z topolové překližky o síle 3 mm k vlastnímu kreativnímu tvoření. K dotvoření výřezu můžete použít různé materiály a barvy - ubrousky, papíry, textil, akrylové či vodové barvy, pastelky atd.