Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


        

Kluk

 

Materiál: Dřevěný výřez sada

Návod k dozdobení:

1. VÝŘEZ

Nejprve výřez vybarvěte pomocí vodových, temperových, akrylových barev nebo pastelek. Není vhodné použít k vymalování fixy. Barvy necháme zaschnout.

3. VLASY

Poskládejte vlnu podle požadované délky vlasů. Vlnu položte na temeno hlavy a v prostředku upevněte pomocí voskované šňůrky.

4. RUCE A NOHY

Chlupatý drátek protáhněte dírami na rameni zezadu dopředu a vytvarujte do požadovaného tvaru, zastrčte drátek do vyříznutých kapes na výřezu. Jak na nožičky: Drátek protáhněte zhruba 2 cm dírkou v nohavici, ohněte a zatočte drátky k sobě. Tímto jste nožku připevnili k výřezu. Z konce drátku vytvarujete chodidlo do požadovaného tvaru.


Výřez z topolové překližky o síle 3 mm k vlastnímu kreativnímu tvoření. K dotvoření výřezu můžete použít různé materiály a barvy - ubrousky, papíry, textil, akrylové či vodové barvy, pastelky atd.