Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Roční kurzy pro děti » PÁTEK 15:00–16.30: Ateliér plný tvořivých technik od 8 let


        

PÁTEK 15:00–16.30: Ateliér plný tvořivých technik od 8 let

POČET VOLNÝCH MÍST: 2

 

naše cena bez DPH: 2 107 Kč
naše cena s DPH (21 %):
2 550 Kč

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA

Lektor: Andrea Blažejová, Jana Vymazalová a Vendula Dědová

Cena kurzu včetně materiálu: 2.550,- Kč (34 lekci za školní rok, cena jedné lekce: 75,- Kč)
V materiálu je obsaženo zapůjčení: štětců, temperových, akvarelových
a akrylových barev, plastické a tvrdé pryže, tuše, suchých a olejových pastelů, nůžek, zástěr, pastelek, fixů, lepidla, ořezávátka, pravítka, mastných pastelů, kleště, jehly
Materiál: látky, čtvrtky, barevné a vzorované papíry, polymerové hmoty, vlna, dřevěné výřezy, korálky, drátky, nit, špejle, ubrousky, lepidla, laky, stuhy, stužky, kelímky a drobné dekorace.

Tento roční ateliér je určen pro děti od 8 let. Během celého roku jsme si pro děti připravili toto tvoření: modelovaní, kreslení, tvoření s papírem, polystyrenem, korálky, s látkou, zdobení svíček, výroba mýdel, pletení košíků, šití na šicím stroji, pletení, háčkování, šití dekorací atd. Děti si v ateliéru vytvoří nejrůznější postavičky, zvířátka, zvonkohry, náramky, náušnice, doplňky zápichy, dekorace a spoustu dalšího. Kurzy budou také přizpůsobeny danému období, např. tvoření na Mikuláše, Vánoce a Velikonoce. Cílem ateliéru je seznámení dětí s různými technikami jako twist art, decoupage, pedig, embosing, drátování, tvoření s papírem a přírodninami a dalšími technikami. Při kurzech je kladen důraz především na rozvíjení jemné motoriky, vizuomotoriky, grafomotoriky, rozvíjení dětské kreativity, logického myšlení, koncentrace a estetického cítění.