Tvořivý ráj - výtvarné a tvořivé potřeby

Tvořivý ráj - korálky, přívěsky, komponenty, polystyrén, dřevěné výřezy

Kurzy pro dospelé

Tvořivé kurzy pro dospělé a mládež od 15 let na rok 2017

odkazPravidelně připravujeme pro Vás jednorázové kurzy pro dospělé i děti od 15 let.Nabídka aktuálních kurzů se vám zobrazí po kliknutí na baner s kytičkou. Nabídka kurzů je velmi rozmanitá, témata připravujeme podle světových trendů a požadavků našich stálých zákazníků. Zaujala Vás nějaká technika a rádi byste si ji vyzkoušeli? Napište nám a my kurz zrealizujeme. Přijďte nás navštívit do kreativního odchodu a tvořivé dílny ,,TVOŘIVÝ RÁJ'', Palackého náměsí 98, Hořovice.

 

Na kurzy pro dospělé, prosíme o včasné přihlášení a uhrazení od 100,- Kč - 500 Kč ( podle typu kurzu) zálohy na prodejně Tvořivého ráje nebo převodem na účet, takto bude zaručena 100% rezervace na kurzu. ( více informací obdržíte po přihlášení na kurz).

V případě neúčasti na kurzu může být záloha vrácena jen při odhlášení se alespoň 48 hodin před začátkem kurzu, jinak záloha propadá v plné výši a je použita na pokrytí nákladů spojených se stornováním místa apod.

Účast lze odhlásit osobně na prodejně nebo na tel.: 777 873 947 či 724 112 252. Na odhlášení prostřednictvím webu/e-mailu nemůže být brán zřetel. Počet míst v dílně je omezen. V případě nemoci prosíme o včasné odhlášení, ať můžeme oslovit případné náhradníky.

Na kurzy se prosím dostavte v pracovním oblečení. Dobrou náladu a chuť tvořit s sebou, těšíme se na Vás. 

Veškeré informace také poskytneme v naší kamenné prodejně Tvořivý ráj na adrese Palackého nám. 98, Hořovice nebo na tel: 724 112 252.

VÝZVA !! HLEDÁME NOVÉ LEKTORY !! - Pokud dobře ovládáte jakoukoliv výtvarnou techniku na kterou zatím nepořádáme kurzy a byli by jste ochotni předat své zkušenosti dále, potom nás kontaktujte a představte svoji nabídku. Podmínky pro vedení kurzu lze domluvit na prodejně Tvořivého ráje nebo na tel: 724 112 252.

Také nabízíme roční dětské kurzy pro školní rok 2016/17.V nabídce najdete roční kurzy pro děti zaměřené na profesionální výuku kreslení, ručních prací a keramiky.

Do kurzů obsazujeme počet dětí tak, aby byl zachován individuální přístup k dítěti. Naši lektoři respektují osobnost dítěte a podporují přirozenou tvořivost každého z nich.

 

Informace o cenách a detailní popis kurzu najdete na našich e-shopech www.tvorivyraj.cz nebo www.vyrezyzpreklizky.cz či na FB Tvořivý ráj.
Velice rádi Vám veškeré informace také poskytneme v naší kamenné prodejně Tvořivý ráj na adrese Palackého náměsti 98, Hořovice nebo na tel: 724 112 252.

 

 

 

 

Uložit

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info