Tvořivý ráj - výtvarné a tvořivé potřeby

Tvořivý ráj - korálky, přívěsky, komponenty, polystyrén, dřevěné výřezy

Kurz: Šijeme s Vendul - Polštář s lemováním: 26. 1. 2018

Kurz: Šijeme s Vendul - Polštář s lemováním: 26. 1. 2018

VOLNÁ MÍSTA (pro začátečníky i pokročilé) (5)

  • Cena: 299 Kč s DPH

Naše trpělivá lektorka vám všechno vysvětlí a naučí. Přijdte relaxovat s námi, šití je báječná relaxace. Těšíme se na Vás. Polštář o velikosti 40x40 cm. Kurz určený pro začátečníky, kteří se chtějí naučit skryté všívání zipu, ale i pro pokročilé švadlenky, které vyzkouší ozdobné lemování a začištění.

Šicí stroj si prosím přineste sebou. V případě, že nevlastníte šicí stroj, nevadí, rádi Vám ho zapůjčime za poplatek 100,- KČ
Lektor: Vendula Dědová

Začínáme od 17:00 do 21:30 (čas je pouze orientační)
Vhodné od 15 let.
Na kurzy pro dospělé, prosíme o včasné přihlášení a uhrazení 100,- Kč zálohy na prodejně Tvořivého ráje nebo převodem na účet, takto bude zaručena 100% rezervace na kurzu.
V případě neúčasti na kurzu může být záloha vrácena jen při odhlášení se alespoň 48 hodin před začátkem kurzu, jinak záloha propadá v plné výši a je použita na pokrytí nákladů spojených se stornováním místa apod.
Účast lze odhlásit osobně na prodejně nebo na tel.: 777 873 947 či 724 112 252. Na odhlášení prostřednictvím webu/e-mailu nemůže být brán zřetel. Počet míst v dílně je omezen. V případě nemoci prosíme o včasné odhlášení, ať můžeme oslovit případné náhradníky.

Více v sekci "Kurzy pro dospělé"

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info