Tvořivý ráj - výtvarné a tvořivé potřeby

Tvořivý ráj - korálky, přívěsky, komponenty, polystyrén, dřevěné výřezy

Kurz: Háčkování s Radkou - Čepička: 23. 11. 2017

Kurz: Háčkování s Radkou - Čepička: 23. 11. 2017

VOLNÁ MÍSTA

  • Cena: 299 Kč s DPH

Těšíme se u společného háčkování! Cena za materiál a lektorné.

Háčkovat budeme jednoduchou čepici nebo čelenku, vybrat si budete moci dle svých schopností. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky!
Začátečníci se naučí základní háčkovací techniku a čtení návodů, mírně pokročilí si osvěží různé druhy sloupků, háčkování do kruhu, přidávání a ubírání očí.
Háčkovat budeme z hřejivé žinilkové příze, která je vhodná pro zimní období jak na dětské, tak i dospělácké čepice/čelenky.

Lektor: Radka Richterová
Začínáme od 17.30 do 20:00
Vhodné od 15 let.

Na kurzy pro dospělé, prosíme o včasné přihlášení a uhrazení 100,- Kč zálohy na prodejně Tvořivého ráje nebo převodem na účet, takto bude zaručena 100% rezervace na kurzu.
V případě neúčasti na kurzu může být záloha vrácena jen při odhlášení se alespoň 48 hodin před začátkem kurzu, jinak záloha propadá v plné výši a je použita na pokrytí nákladů spojených se stornováním místa apod.
Účast lze odhlásit osobně na prodejně nebo na tel.: 777 873 947 či 724 112 252. Na odhlášení prostřednictvím webu/e-mailu nemůže být brán zřetel. Počet míst v dílně je omezen. V případě nemoci prosíme o včasné odhlášení, ať můžeme oslovit případné náhradníky.
Více v sekci "Kurzy pro dospělé"

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info